Bądź na bieżąco

ciekawostki, wydarzenia, nowe technologie oraz produkty z sektora przemysłowego wyposażenia pralniczego i ...nie tylko

Wiosenna promocja 2018

do 30 lipca br.

Wyjątkowe maszyny przemysłowe, w wyjątkowej ofercie

Kupując suszarkę bębnową serii SE / SP o załadunku znamionowym powyżej 18 kg wózek na suche pranie, typ WS-150 otrzymasz w komplecie. Zyskaj niezawodną suszarkę bębnową o niskich kosztach eksploatacji i wysokiej wydajności oraz oszczędź do 900,00 zł brutto otrzymując wózek w komplecie.

Wyjątkowe i niezawodne pralnicowirówki sztywnomocowane szeregu PRALMA - historyczna trwałość pełna elastycznych rozwiązań, o załadunkach znamionowych powyżej 10 kg z wózkiem na mokre pranie, typ WM-150 w komplecie. Zyskaj doskonałą pralnicowirówkę i oszczędź do 1000,00 zł brutto otrzymując wózek w komplecie.

Data publikacji: 30 maj 2018 r.

Hospitaliar w Brazyli

22 - 25 Maj

Sao Paulo, Brazylia - wyposażenie dla sektora opieki zdrowotnej

Uprzejmie informuejmy, że firma Primus będzie uczestniczyć w targach wyposażenia oraz rozwiązań i systemów przemysłowych dla sektora opieki zdrowotnej w Brazyli, które odbywać się będą w dniach 22 - 25 maj w Expo Centre Norte, w Sao Paulo. Na stoisku firma Primus przedstawi innowacyjną pralnicowirówkę wolnostojącą wysokoobrotową z „barierą higieny”, MXB500, która wyznacza nowe standardy w pralniach przemysłowych z barierą higieny.

Dodatkowo, Primus przedstawi kompletny ciąg technologicznego prasowania odzieży płaskiej i fasonowej, oparty na prasownicy nieckowej, jednowalcowej ACL800, składarki prania ASFV oraz zaawansowanej składarki do ręczników ATFVMF.

Expo Clean 2018

27-19 marzec

Jakarta International Expo, Kemayoran - Indonesia

Uprzejmie informuejmy, że firma Primus będzie uczestniczyć w targach wyposażenia oraz rozwiązań i systemów przemysłowych dla sektora pralniczego w Indonezji, które odbywać się będą w dniach 27-29 marzec w Jakarta International Expo, w Jakarcie. Na stoisku firma Primus przedstawi innowacyjną pralnicowirówkę wolnostojącą wysokoobrotową z „barierą higieny”, MXB500, która wyznacza nowe standardy w pralniach przemysłowych z barierą higieny.

Dodatkowo, Primus przedstawi rozwiązania i systemy pralnicze do pralni samoobsługowych, które zwiększają wydajność, zyski i satysfakcję użytkowników.

Nowa seria barier higieny, MXB

luty 2018

Primus poszerza ofertę na bariery higieny o serię MXB

Pralnicowirówka wolnsotojąca wysokoobrotowa z,„barierą higieny” zaprojektowana, aby sprostać wymaganiom branży medycznej w zakresie zapewnienia wyjątkowego poziomu higieny w najnowocześniejszych pralniach przemysłowych.

Gama pralnicowirówek MXB oferuje wysoki stosunek wydajności do zajmowanej przestrzeni - o 13% większa wydajność na o 25% mniejszej przestrzeni. Oferując najnowszą technologię, pralnicowirówka MXB jest prosta w obsłudze, ergonomiczna i wydajna, gwarantując zadowolenie użytkownika i pacjentów zakładów opieki zdrowotnej, w których zachowanie wysokiego poziomu higieny jest niezwykle ważne.

Nowa seria pralnicowirówek, FX

styczeń 2018

Primus poszerza ofertę serii pralnicowirówke FX

Musisz mieć pewność, że przemysłowy sprzęt pralniczy będzie trwały i wydajny. Dlatego też Primus poszerza gamę pralnicowirówek wolnostojących wysokoobrotowych o nowe załadunki - 35, 45, 60 kg, aby zapewnić nowoczesne rozwiązania i technologie w pralniach o wyższych wydajnościach.

Gama pralnicowirówek FX gwarantuje Ci elastyczność w realizacji procesu prania, łatwość instalacji , dostęp do najnowszych technologii oraz większe wydajności przy niższych kosztach.